Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Category Archives: Masaże

Masaże w domu

Masaż bańką chińską jest zabiegiem, który łączy w sobie starożytną medycynę chińską z doświadczeniem współczesnej wiedzy medycznej. Istotą oddziaływania masażu na organizm jest wytworzenie podciśnienia w bańce, w skutek czego następuje wessanie skóry pod bańką. Bańka chińska poza działaniem leczniczym i relaksacyjnym, posiada właściwości pomagające usunąć cellulit z miejsc objętych masażem. (więcej…)

Czy poznałeś innowacyjne techniki masażu?

Jeżeli potrzebujemy znać techniki jak szybko wyładowywać niedobre emocje, a dodatkowo odprężyć ciało i wyleczyć różne przypadłości, dobre rozwiązanie to kursy masażu. (więcej…)

Wyjedź do SPA i czuj się dobrze

Salony  piękności  to  nie od dziś bliscy przyjaciele  kobiet  a  czasem  nawet mężczyzn.  Nawet ostatnio coraz więcej panów interesuje się  kwestią swojego wyglądu,  dobrego samopoczucia, relaksu i odpoczynku. Proponują one  w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi, które pozwolą klientce  czy klientowi poczuć się lepiej,  zdrowiej a nawet  młodziej. (więcej…)

Jak zadbać o swoje ciało?

Body MassageKażda z nas chce czuć się dobrze w swej skórze, każda z nas chce być piękna. Zadbane ciało, odpowiednio pielęgnowane, to jeden z najważniejszych sekretów urody. Codzienne, proste zabiegi higieniczne dają nie tylko poczucie świeżości, ale także zapewniają lepsze samopoczucie i lepszy wygląd. (więcej…)

Wyprawa nad morze po relaks i spokój

SPA nad morzemCi, którzy od kosmetycznych zabiegów wolą regeneracyjne lub wzmacniające, mogą skorzystać ze wspaniałej oferty, jaką ma w zanadrzu sanatorium nad morzem. Świeże morskie powietrze, przesiąknięte jodem ma wspaniały wpływ na układ oddechowy, ponadto masa zabiegów, które przywrócą waszemu organizmowi utracone siły witalne. (więcej…)

Masaż leczniczy Warszawa

Blisko 75% Polaków ma pracę siedzącą, z czego 71% skarży się na bóle kręgosłupa. Nie pojawiają się one od razu. Są efektem długich zaniedbań. Brak gimnastyki, nieergonomiczne miejsca pracy, nazbyt długie spędzanie czasu w nieodpowiedniej pozycji doprowadza do nader lichej kondycji kręgosłupa. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy jak znaczące jest dobór dostosowanych foteli, dostarczanie dużej ilość ruchu, kiedy większość naszego życia spędzamy w miejscu siedzącym. (więcej…)

Kursy masażu dla rodziców małych dzieci

Kursy masażuMałe dzieci czasami coś boli. To oczywiste dla każdego rodzica. Jednak co robić w takiej sytuacji, by pomóc naszemu dziecku maksymalnie jak najlepiej? Rodzice, którzy są przezorni kończą specjalne szkoły masażu małych dzieci i niemowląt. Są to specjalne kursy takie jak kurs masażu Kraków, na których dowiemy się w jaki sposób z tak delikatną osobą się możemy obchodzić (więcej…)

Masaż dla dwojga – romantyczne ukojenie zmysłów

Masaż dla dwojgaZbliża się święto zakochanych. Warto więc pomyśleć o niezwykłym prezencie. Nie musi to być koniecznie podarunek, może to być doznanie, które na długo pozostanie w pamięci. Właśnie takim wspomnieniem, może się stać masaż dla dwojga. (więcej…)

Masaż – chwila dla Ciebie!

Masaż - chwila relaksuMasaż tajski jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. W Tajlandii jest znany jako „nuat phaen boran”, co można przetłumaczyć jako starożytny klasyczny masaż. (więcej…)

Kolagen na trądzik

Kolagen na trądzikKolagen w tabletkach. Obrót kolagenu w organizmie jest ciągły, lecz im bliżej starości, tym procesy degradacji zaczynają przeważać nad procesami syntezy, szczególnie syntezy kolagenu rozpuszczalnego, który zapewniał dotąd skórze elastyczność i możliwość pęcznienia, dzięki zdolności wiązania wody. (więcej…)