Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Informacje dla autorów

Nasz serwis powstał po to, aby wspomóc Cie w procesie promocji Twojej strony internetowej, związanej z tematyką ” Zdrowie i Uroda”.  Pisząc jak najciekawsze artykuły sprawiasz, że ludzie chętnie umieszczają je na swoich stronach, odwdzięczając się publikowanymi w tekście linkami.

Co zyskasz rejestrując się w serwisie?

Oprócz korzyści płynących z publikowania tematycznych linków w swoich artykułach, każdy Twój artykuł wzbogacony będzie o blok informacji o autorze.  Z tego względu zalecamy, aby po zarejestrowaniu się w serwisie poświęcić chwilę na uzupełnienie swojego profilu i dopisanie w nim informacji takich jak:

  • imię i nazwisko;
  • adres strony;
  • dodatkowe informacje.

Informacje te nie są obowiązkowe, jednak podanie ich pozwoli w pełni wykorzystać możliwości promowania się w serwisie spls.com.pl

Co zyskasz z przedruku artykułów?

Pisząc wartościowe artykuł, w naturalny sposób zachęcasz użytkowników do umieszczania ich na swoich serwisach. W związku z tym, że każdy artykuł zawiera dane o autorze staniesz się rozpoznawalny w szerszym gronie internautów jako fachowiec i osoba mające dużą wiedzę. Dodatkowo wszystkie linki zawarte w artykule pozostają w swej aktywnej formie, co dodatkowo pozwoli Ci wzmocnić siłę swojej promocji w sieci.

Pragniemy zaznaczyć, iż akceptowane będą wyłącznie najlepsze artykuły, które naszym zdaniem wniosą dużo do naszego serwisu. Jednocześnie będziemy się starać zapewnić jak największy ruch w spls.com.pl.

Informacje dodatkowe

Publikując artykuły na naszych łamach oświadczasz, że jest ich autorem i ma prawo do ich rozpowszechniania. W przypadku wykrycia naruszenia praw autorskich, użytkownik traci uprawnienia do pisania, a informacje podane w jego profilu mogą zostać przekazane osobom zgłaszającym naruszenie prawa.

Pozdrawiamy,
Redakcja serwisu spls.com.pl

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *