Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Uśmiech to nasza wizytówka

Jeśli w młodości często lubiliśmy robić sobie tak zwane „dni dziecka” to teraz musimy się obawiać, że wraz z przybywaniem lat, naszym przyjacielem będzie się stawał stomatolog. Kartuzy w ostatnim roku zanotowały wzrost liczby otwieranych gabinetów. Oznaczać by to miało, że coraz więcej mieszkańców tej miejscowości nie pielęgnuje lub nie dbało o zęby? Ja nie chciałabym by najczęściej odwiedzanym przeze mnie mężczyzną był dentysta. Lębork natomiast to miasto, w którym nie odnotowano wzrostu.

Jeśli dorwał Cię ból zęba, to poza pastylkami przeciwbólowymi, które pewnie w takich sytuacjach nie działają, pozostaje nam tylko stomatolog. Pomorskie jako przykładowe województwo w Polsce jest jednym z terenów o największej liczbie gabinetów stomatologicznych. Jednak powstaje problem- czy duża liczba nie oznacza większych kłopotów w dokonywaniu wyboru? Czym zwykle kieruje się pacjent przy wyborze dentysty?

Bez znaczenia czy złapie nas nieoczekiwany ból zęba czy potrzebujemy długotrwałego leczenia, jedyną osobą, która może zająć się naszym uzębieniem jest stomatolog. Chojnice nie zostały jeszcze wyszczególnione w tym felietonie, jako miasto znajdujące się w województwie Pomorskim, a także posiadają bogate zaplecze dentystyczne. Czy ktoś wie ile zarabia dentysta? Malbork osiąga wysokie ceny usług stomatologicznych jednak cennik jest uzależniony od osobistych ustaleń dentystów.

Warto w tym tekście podkreślić, że bardzo często wpisywaną do wyszukiwarki internetowej frazą jest gabinet stomatologiczny Słupsk lub dentysta Tczew. Miasta są wybrane przykładowo, ponieważ bardziej chodziło o ukazanie problemu, że usługi stomatologiczne stanowią większą część wszystkich zamawianych usługach medycznych. Może wynikać to z faktu, ze usługi stomatologiczne rzadko prowadzone są w przychodniach.

W obecnych czasach wysoko opłacalnym zawodem jest dentysta. Słupsk jako jednostkowe miasto ma dużo gabinetów stomatologicznych, które w dalszym ciągu funkcjonują. W czasie gdy w innych miastach, bliżej lub dalej usytuowanych panuje taka sama sytuacja. W każdym mieście można natrafić na reklamy typu stomatolog Tczew, stomatolog Malbork, dentysta Kartuzy.

One Response to “Uśmiech to nasza wizytówka”

  • Chyba każdy zawód lekarza jest obecnie opłacalny. Nawet jakiś dermatolog czy urolog. Społeczeństwo się starzeje i coraz więcej ludzi zostawia pieniądze w aptekach i w gabinetach lekarskich.

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *