Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Category Archives: Zabiegi upiększające

Jak się pozbyć cellulitu?

skorkapomaranczowa

Niestety, nie mamy tu na myśli rodzimej komedii, ale ową nieszczęsną skórkę pomarańczową, która spędza sen z powiek tysiącom kobiet. Jednak aby się jej pozbyć, musimy działać bardzo konsekwentnie.

(więcej…)

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym – czy warto?

powiększanie biustuNiezmiennie od lat większość pań zapytana o zadowolenie ze swojego wyglądu –odpowiada, że nie może tak się czuć, ze względu na wygląd ich piersi. Wygląd: rozmiar, kształt i jędrność piersi to nadal najczęściej występujący kompleks wśród pań. (więcej…)

Jak pielęgnować dłonie zimą?

jakbac o dlonie zimaW zimie nie możesz wprost patrzeć na swoje przemarznięte i czerwone ręce? Pamiętaj, że najskuteczniejszą bronią w walce o zadbane dłonie są rękawiczki oraz odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. (więcej…)

Nowoczesna turystyka medyczna

Ta branża w Polsce od kilku lat rośnie w siłę. Kliniki dentystyczne, medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej samodzielnie starają promować za granicą i w ten sposób pozyskać nowych klientów. Niektóre korzystają z pomocy pośredników sprowadzających turystów medycznych do Polski. (więcej…)

Wyjedź do SPA i czuj się dobrze

Salony  piękności  to  nie od dziś bliscy przyjaciele  kobiet  a  czasem  nawet mężczyzn.  Nawet ostatnio coraz więcej panów interesuje się  kwestią swojego wyglądu,  dobrego samopoczucia, relaksu i odpoczynku. Proponują one  w swojej ofercie różnego rodzaju zabiegi, które pozwolą klientce  czy klientowi poczuć się lepiej,  zdrowiej a nawet  młodziej. (więcej…)

Makijaż permanentny brwi

Ten rodzaj makijażu pozwala skorygować ich kształt, uczynić je pełniejszymi, bardziej wydatnymi. Przy słabym konturze ust, nadaje im się płynną linię, która wiedzie od samych kącików ust, ku okolicy zwanej popularnie serduszkiem. Barwę ust stymuluje się za pomocą pigmentów, które odpowiednio rozjaśniają bądź przyciemniają koloryt. (więcej…)

Olejek z oregano

Olejek z oreganoJesień a także wczesna wiosna. W tych właśnie okresach dochodzi do największej ilości zachorowań, przeziębień wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Firmy farmaceutyczne przeżywają wówczas rozkwit, w telewizjach oprócz filmów i informacji dominują reklamy podpowiadające przeciętnemu Kowalskiemu, który lek jest najlepszy na grypę, katar i gorączkę. Okazuje się, że jeden lek jest lepszy od drugiego a wszytki razem wzięte działają wprost magicznie. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. (więcej…)

Kult chirurgii plastycznej

chirurgia plastycznaStany Zjednoczone to państwo, w którym mieszka bardzo wielu ludzi, którzy jawnie oszaleli na punkcie swojego wyglądu. Jest to głównie widoczne w dużych przybrzeżnych miastach gdzie cały czas są otwierane raz po raz nowe centra chirurgiczne. Generalnie, nie ma oczywiście niczego złego w tym, że dbamy o siebie, jeśli oczywiście nie przesadzamy. (więcej…)

Uroda – to takie proste

Każda kobieta, która już niebawem zostanie mamą wie rewelacyjnie, że ciąża to niezwykle trudny czas dla jej organizmu. Hormony kobiece funkcjonują inaczej niż zwykle, tak więc w ciele przyszłej mamy zachodzą wielkie przeobrażenia. Niestety w czasie ciąży uroda kobiety wystawiona jest na niemałą próbę. (więcej…)

Bogata kolorystyka biokosmetyków

Kompletnie nie miałam pomysłu na prezent z wakacji. Wszędzie pełno było chińskich pamiątek znad morza. Nawet ciupaga z napisem Pozdrowienia z Ustki. To już był szczyt wszystkiego. Zalew tej tandety mnie przeraził. Bo wszędzie, na każdym stoisku, straganie i w każdej budce była ta okropna chińszczyzna. Nie rozumiem, czy my nie mamy już rodzimych twórców i producentów, czy naprawdę bardziej opłaci się importować z Chin, niż podjąć własną produkcję?

(więcej…)