Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Magazyny do wynajęcia

Największą ofertą powierzchni magazynowych bez wątpienia może pochwalić się firma Jones Lang LaSalle zrzeszająca najlepszych developerów magazynowych, których zebrane doświadczenie na rynkach zagranicznych na pewno przełoży się na profesjonalne podejście do klienta, jak i do świadczących przez nich kompleksowych usług, na rynku nieruchomości.

Duża ilość biur na terenie całego kraju, umożliwia szybki kontakt i bardzo ułatwi dostarczenie szczegółowej wiedzy klientowi o rynku powierzchni magazynowych. Nowo powstała spółka joint-venture jest efektem kooperacji firm Panattoni Europe oraz Pramerica Real Estate Investors. Głównym założeniem owej firmy jest stworzenie magazynów logistycznych klasy A. Mają być one wybudowane zarówno na terenie Polski, Czech jak i Słowacji. Całość zamierzonych inwestycji opiewa na około sto milionów euro. Pramerica jest firmą działającą na rynku nieruchomości i usług doradczych, a jej główną domeną jest zarządzaniem inwestycjami. Jest ona częścią koncernu Prudential financial, której siedziba znajduje się w USA.

Spółka joint-venture zamierza inwestować przez okres 18 miesięcy, a przynajmniej 65% wszelkich magazyn do wynajęcia jej aktywów będzie znajdowało się na terenie naszego kraju. Dotychczasowa współpraca firm Panattoni i Pramerica zaowocowała powstaniem jedenastu nowoczesnych budynków, których łączna powierzchnia magazynowa wynosi około 231 tys. mkw. Pramerica z przyjemnością kontynuuje wypróbowaną już strategię inwestycji logistycznych, wierząc, że odniesie ona również zmierzone efekty spowodowane zadowalającym wzrostem popytu na powierzchnie logistyczne na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *