Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Jakie składniki odżywcze ma w sobie spirulina?

Każdy, kto ma ochotę na zdrowe odżywianie powinien spróbować możliwości Spiruliny. Ta mała alga zawiera w sobie setki składników odżywczych. Nieważne w jakim jesteś wieku, jak się czujesz , co chcesz uzyskać Spirulina zawsze będzie ci służyć.

Spirulina zawiera duże porcje aminokwasów, witaminy i sole mineralne, jest lekkostrawna i łatwo przyswajalna. Tabletki  wspomagające odchudzanie z l-karnityna i Garcinia Cambogia.
Suplementy diety zawierające Spirulinę są bardzo popularne zarówno wśród ludzi uprawiających sport na co dzień jak i wśród jaroszy. Spirulina nie tylko regeneruje organizm, ale leczy i odmładza. Oczyszczanie organizmu przy pomocy Spiruliny jest komfortowe i bezpieczne. Zawarty w Spirulinie chlorofil jest mocnym chelatorem, a więc z łatwością transportuje toksyny i metale ciężkie, oczyszczając w ten sposób organizm.

Ponieważ Spirulina jest niskokaloryczna i charakteryzuje się niewielką zawartością tłuszczy stanowi fantastyczny składnik diety odchudzającej. W efekcie odchudzanie staje się procesem bezpiecznym i korzystnym dla organizmu. Ponadto penylanina zawarta w spirulinie aktywuje metabolizm, podczas gdy tyrozyna pomaga kontrolować apetyt. Spirulina to szybki sposób na płaski brzuch i piękne ciało. Spirulina jest niezwykle bogata w cenne, konieczne do życia elementy białek, czyli aminokwasy. Jest równie ważna dla sportowców co arginina i lizyna. Używamy ich do budowy i naprawy komórek.

Bogactwu witamin towarzyszy duża paleta substancji mineralnych i mikroelementów. Dzięki temu odchudzanie przy pomocy Spiruliny zapewnia zachowanie zdrowia. Wiedząc jakie są możliwości Spiruliny trudno się nie zgodzić z twierdzeniem , że jest to cenny składnik zdrowej diety i warto się postarać by mieć ją do dyspozycji codziennie.

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *