Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Makijaż permanentny brwi

Ten rodzaj makijażu pozwala skorygować ich kształt, uczynić je pełniejszymi, bardziej wydatnymi. Przy słabym konturze ust, nadaje im się płynną linię, która wiedzie od samych kącików ust, ku okolicy zwanej popularnie serduszkiem. Barwę ust stymuluje się za pomocą pigmentów, które odpowiednio rozjaśniają bądź przyciemniają koloryt.
Istnieje również specjalna korekta dla ust zbyt wydatnych wedle oceny Właścicielki. Sam zabieg jest jak najbardziej bezpieczny, wykonywany pod znieczuleniem miejscowym.

Jak długo trwa wykonanie makijażu permanentnego? Nowoczesny sprzęt na którym pracuję, skraca czas wykonania makijażu o połowę. Najnowsza technologia użyta przy produkcji urządzeń do pigmentacji ust, oczu czy brwi, a także biotatuażu powoduje że w przeciągu 2 godzin można uzyskać pełny makijaż. Wykonanie pełnych ust do godzinki, oczy oraz brwi około 30 minut. Minimalny czas zabiegu oraz minimum bólu. Makijaż permanentny kreski Nowa Sól

Kreski pozwalają podkreślić i uwydatnić walory oczu. Optycznie je powiększają, nadają im piękny kształt.
Za rysunek o największych zaletach uchodzi tzw. kształt migdałowy. Za pomocą makijażu permanentnego można unieść linie oka ku górze wraz z ukształtowaniem kącików wewnętrznych i zewnętrznych powiek. Wykonanie tego rodzaju makijażu stosuje się do korekty długości, szerokości i kształtu łuku brwiowego. Dostępna jest szeroka gama barwników, od najjaśniejszych beży do głębokiej czerni.

PROFESJONALNY SALON
MAKIJAŻU PERMANENTNEGO – TRWAŁEGO
Makijaż permanentny ust jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wąskiej wargi dolnej lub górnej.Bardzo częstym zjawiskiem jest występowanie fragmentarycznych ubytków brwi, które można korygować za pomocą makijażu permanentnego Zbąszynek .

Makijaż permanentny kreski Świebodzin Makijaż permanentny ust jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku wąskiej wargi dolnej lub górnej.
KONTUR UST Z CIENIOWANIEM 750 zł
KONTUR UST 600 zł
BRWI METODĄ CIENIA 600 zł
KRESKI NA POWIEKACH GÓRNYCH W LINII RZĘS 400 zł
KRESKI NA POWIEKACH GÓRNYCH – EYELINER 500 zł

Comments are closed.