Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Inna medycyna

medycyna niekonwencjonalnaMedycyna niekonwencjonalna znajduje dzisiaj coraz większe rzesze zwolenników. Być może ze względu na to, że pojawia się coraz więcej chorób, wobec których współczesna nauka jest bezsilna. Dodatkowo istnieją niewyjaśnione stany ducha określane mianem opętania. Dlatego zawody jak jasnowidz, egzorcysta, bioenergoterapeuta, robią się coraz bardziej opłacalne. Przede wszystkim jednak medycyna niekonwencjonalna wabi nas aurą tajemnicy, której głównym składnikiem, jak mogłoby się wydawać, jest wiara.

Społeczeństwo polskie coraz częściej korzysta z usług uzdrowicieli takich jak: jasnowidz . Swoje umiejętności wykorzystują w kryminalistyce, czy realizacji niekonwencjonalnych metod profilaktyki i leczenia takich jak: biorezonans, doradztwo życiowe, czy świecowanie i konchowanie uszu. Takie zabiegi mają nie tylko polepszyć nasze samopoczucie, ale także rozwiązać problemy zdrowotne i duchowe.

Biorezonans to sztuka zdrowotna, która korzysta z działania pól magnetycznych i elektrycznych na organizm ludzki. Powszechnie wiadomo, że takie pola istnieją i mają realny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka. Chociażby pola wodne, których obecność odczuwalnie wpływa na naszą kondycję psychofizyczną.

Nie zbadane są tajniki ludzkiego mózgu. W zależności od wyznania jest to karma, dusza, czy psychika. Podobno nie wykorzystujemy nawet połowy potencjału naszego mózgu. Niewyjaśnione stany psychiki nierzadko nazywane są opętaniem. W takich wypadkach wielu korzysta z usług ludzi jak egzorcysta, jasnowidz. Działalność znachorów jak jasnowidz, egzorcysta, czy bioenergoterapeuta jest wciąż mocno komentowana i budzi mnóstwo wątpliwości.

Świecowanie i konchowanie uszu pomaga na wiele różnych dolegliwości. Usuwa nawet tak banalne objawy przeziębienia jak katar, czy kaszel. Świecowanie i konchowanie uszu wykonuje bioenergoterapeuta. Przy okazji zabiegu, można skorzystać z możliwości jakie daje biorezonans, który jest skuteczną formą profilaktyki zdrowotnej, dzięki wykorzystaniu niewidocznych pól magnetycznych, które, o dziwo, mają wpływ na nasze samopoczucie i kondycję zdrowotną.

Comments are closed.