Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Żywienie małych dzieci

Czasami zachodzi konieczność wyjazdu i wtedy jeżeli mamy małe dziecko zazwyczaj decydujemy się na zabranie dla niego jedzenia w słoiczkach specjalnie przygotowanych dla takiego dziecka, a co się z tym wiąże w specjalny sposób zamkniętych, tak aby to jedzenie się nie popsuło, ani żeby nie wylało się nam w torbie.

Nie mniej bardzo często zdarza się tak, że rodzice obawiają się zabrać ze sobą takie słoiczki, bo boją się, że przy jakimś większym uderzeniu mogą się one zbić i nie tylko wszystko w torbie będzie brudne, ale jeżeli tylko trochę się nadkruszą, to część szkła może dostać się do jedzenia dziecka i wyrządzić mu ogromną krzywdę. Na szczęście jak się okazuje tego typu obawy są całkowicie bezpodstawne, a dzieje się tak dlatego, że słoiczki Gerber ma wykonane z najwyższej jakości szkła, a co się z tym wiąże jest ono odporne na wszelkie uderzenia czy zrzucenia, więc z pewnością nie pęknie, a co również bardzo ważne, nie ma nawet najmniejszej możliwości, aby taki słoiczek się ukruszył i w ten sposób zaczął zagrażać naszemu dziecku.

Dlatego właśnie bez najmniejszych obaw powinniśmy go zabrać ze sobą w podróż, dzięki czemu w każdym momencie będziemy mogli podać naszemu dziecku jego ulubione danie. Co również ważne, to słoiczki te są różnej wielkości, więc możemy je idealnie dobrać do potrzeb i możliwości naszego dziecka, tak aby czasami nie wyrzucać zbyt dużo jeżeli nie było ono w stanie zjeść całości i jednocześnie, żeby nie było tak, że jednak zabrakło i jest ono głodne. Różnorodność ich gramatury sprawia, że z pewnością trafimy na odpowiednią dla nas wielkość.

 

 

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *