Zdrowie i Uroda

Darmowe artykuły do przedruku

Jak zahamować rozwój pasożytów?

Oczyszczanie jelit jest w dzisiejszym czasie konieczną terapią, którą każdy z nas raz na kilka miesięcy powinien sobie zafundować. Zbyt duże przyjmowanie leków, jedzenie dużej ilości słodkości, drożdżówek, mleka, jak również nieprawidłowe zestawianie produktów w potrawach sprzyja zagnieżdżeniu się w przewodzie pokarmowym złych bakterii, grzybów, drożdży.

Te wszelkie pasożyty przemieszczają się do śluzówki dróg pokarmowych żywiąc się naszą krwią i usuwają „w nas” szkodliwe produkty fizjologiczne – „toksyny”. Toksyny te są przyczyną bólów głowy, różnorodnego rodzaju alergii, szybkiego zmęczenia, angin, katarów, częstych zapaleń oczu, nerek, silnych bólów brzucha, nerek itd. Działalność tych bakterii w naszym organizmie nierzadko bywa całkowicie nieprzewidziana.

Niszcząc zdrową mikroflorę, pasożyty chorobotwórcze wytwarzają dysbakteriozę, na którą choruje, według badań ekspertów, do 80% społeczeństwa, niezależnie od wieku. Częste oczyszczanie organizmu jest, więc niezbędne, aby przeciwdziałać tym wszystkim szkodliwym skutkom i niepożądanym symptomom. Do całkowitego oczyszczania jelit jest niezbędny zestaw trzech świetnych suplementów, które bardzo szybko poradzą sobie z zanieczyszczeniem jelit, jak i innych organów.

Pure Yucca zawiera w sobie niesamowitą roślinę Yukkę, która ma w sobie niezwykłą moc i czyści kosmyki jelita grubego, odbudowuje jego błonę śluzową, co powoduje że czyści i odnawia jelita. Nopalin natomiast to gatunek kaktusa, który wydala z Twoich jelit złoża kamieni kałowych, a błonnik jest pożywką dla dobrej flory bakteryjnej jelit. Co więcej Nopalin odtruwa, ułatwia wypróżnianie, powstrzymuje wzdęcia i koi następstwa złego odżywiania.

Probio Balance mając pałeczki kwasu mlekowego tworzy powłokę, która pokrywa śluzówkę jelita, mająca własności obronne, metaboliczne i uszczelniające jelita. Nareszcie już wiesz, z jakich powodów powinno się przeprowadzać oczyszczanie jelit. Ten zestaw 3 preparatów pozwoli Ci zadbać o utrzymanie codziennej higieny i pozwoli Ci pozbyć się złych substancji, a przede wszystkim uodporni Twój organizm.

There are no comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *